fbpx

Strumień wytrzymałościowy.

Grafika ćwiczenia
Zeskanuj Kod QR i pobierz ćwiczenie na telefon!
Strumień wytrzymałościowy Dropbox
Organizacja ćwiczenia
Cel gry | Punkty Treningowe

Czas ćwiczenia: 12'

Pole ćwiczenia: 15m x 15m (x2)

Sprzęt treningowy: Stożki, Oznaczniki, Piłki, Drabinka koord.

Cel zadania: Budowanie wytrzymałości tlenowej.

Wytrzymałość tlenowa.

Obszar motoryczny.

Koordynacja.

Technika prowadzenia piłki.

Punkty treningowe są zmienne i uzależnione od fazy gry w jakiej znajduje się zespół i co Trener chce "wyciągnąć" z danego ćwiczenia.

Opis ćwiczenia

Zadanie w formie ścisłej – zawodnicy pracują w strumieniu. Celem jest budowanie wytrzymałości tlenowej. Rozpoczynają zawodnicy z piłką, którzy prowadzą piłkę po linii łamanej, następnie wykonują podanie do partnera ustawionego wyżej i rozpoczyna pracę na drabince koordynacyjnej. Zawodnik z piłką prowadzi piłkę slalomem po slalomie podaje piłkę na początek zadania i wykonuje przeskoki obu nóż przez płotki i przechodzi na początek ćwiczenia – Pole ćwiczenia: połowa boiska.

Strict task – players work in a stream. The goal is to build aerobic endurance. The players with the ball who lead the ball along the broken line start, then pass to the partner positioned above and start working on the coordination ladder. The player with the ball slalom the ball after the slalom passes the ball to the beginning of the task and makes both knife jumps over the hurdles and goes to the beginning of the exercise – Practice area: half court.

Animacja ćwiczenia
Odtwórz wideo
Baza ćwiczeń
Ostatnie wpisy

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping