fbpx

Rywalizacja 2v1 – 3v2 w fazie bronienia + atak szybki w momencie przejścia B-A.

Grafika ćwiczeń

Opis ćwiczenia:

Zawodnicy ustawieni tak jak na grafice. Zadanie rozpoczyna zawodnik z piłką. Wykonuje podanie po linii prostej i za piłką wykonuje ćwiczenia ogólnorozwojowe. Następny zawodnik przyjmuje piłkę kierunkowo i po krótkim prowadzeniu piłki wchodzi w rywalizację 1v1 i kończy zadanie strzałem na bramkę.

Opis ćwiczenia:

Ćwiczenie rozpoczynają zawodnicy z piłką. (1) wykonują podanie do partnera ustawionego po swojej przeciwnej stronie (2) zawodnik bez przyjęcia (gra na ścianę) lub z przyjęciem piłki zagrywa piłkę do wybiegającego na pozycję zawodnika. (3) Zawodnik przyjmuje piłkę lub zagrywa na jeden kontakt do wybiegającego partnera w środkowej części boiska. (4) Zawodnik gra na jeden kontakt i wykonuje podanie wyżej. (5) Zawodnik podaję piłkę do strefy bocznej gdzie następuje wymiana podań (6-7-8). Po wymianie podań zawodnik wprowadza piłkę w pole karne i mamy grę 1v1.

Opis ćwiczenia:

Zadaniem zawodników w fazie bronienia jest aktywny pressing i wejście w kontakt z zawodnikami atakującymi. W grze 2v3.W momencie przejścia z B-A następuje atak szybki.

Opis ćwiczenia:

Pole gry podzielone na dwie strefy. Zadaniem zawodników w fazie bronienia jest aktywny pressing i wejście w kontakt z zawodnikami atakującymi. W momencie przejścia z B-A dwa zadania: 1. szybki atak po przejęciu piłki. 2. Zawężenie pola gry.

1

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping