fbpx

Zmiana centrum gry z zakończeniem akcji ofensywnej.

Grafika ćwiczeń

Opis ćwiczenia:

Zawodnicy ustawieni w dwóch grupach. Zaczyna zawodnik z piłką (1) wykonuje podanie do partnera ustawionego po przeciwnej stronie. Po podaniu zawodnik przechodzi za piłką wykonując ćwiczenia ogólnorozwojowe. (2) zawodnik przyjmuje piłkę kierunkowo i wymienia podaje piłkę do zawodnika po lewej stronie (3) zawodnik wykonuje podanie wsteczne i wybiega na pozycję. (4) Gracz zagrywa piłkę (na jeden kontakt lub z przyjęciem) po przekątnej. (5) Zawodnik na jeden kontakt zagrywa piłkę wsteczna i wybiega na pozycję. (6) Ostatnia piłka jest otwierająca do zawodnika wybiegającego na pozycję (7) Przeprowadzenie piłki na początek ćwiczenia.

Opis ćwiczenia:

Zawodnicy ustawieni tak jak na animacji i grafice. Podzieleni na 3 zespoły – niebieski, żółty, czerwony. Zawodnicy przy piłce (w ataku) grają na utrzymanie. Zadaniem zawodników przy piłce jest zmiana centrum gry przez zagranie piłki do drugiego kwadratu przez pas aktywnej gry w obronie. Po przegraniu piłki gra jest dalej kontynuowana.

Opis ćwiczenia:

Zawodnicy ustawieni tak jak na grafice. Podzieleni na dwie grupy. Zawodnicy atakujący wykonują schemat podań. Ostatnie podanie w schemacie jest do strefy bocznej do której wybiega zawodnik na pozycji D. Po krótkim prowadzeniu dośrodkowuje piłkę do i następuje zakończenie akcji ofensywnej.

Opis ćwiczenia:

Zawodnicy ustawieni tak jak na grafice. Podzieleni na dwie grupy. Zawodnicy atakujący wykonują schemat podań. Ostatnie podanie w schemacie jest do strefy bocznej do której wybiega zawodnik na pozycji D. Po krótkim prowadzeniu dośrodkowuje piłkę do “strefy konfliktu” gdzie mamy grę 2v2.

Co zyskujesz kupując Konspekty Treningowe?

20 gotowych konspektów treningowych w miesiącu.

Wskazówki i uwagi oraz punkty coachingowe dla każdego ćwiczenia.

100 środków treningowych (ćwiczenia się nie powtarzają).

Nowy wzór konspektów zgodny z unfikikacją trenerską oraz certyfikacją szkółek PZPN.

Grafiki ćwiczeń treningowych ze szczegółowym opisem (grafika w programie ProTrainUp)

Dostęp do zbioru otrzymujesz natychmiast po zakupie.

Shopping cart

0

No products in the cart.