fbpx

Program Treningowy | Skrzat

Konspekt | Policjanci i złodzieje.
Grafika ćwiczeń

Opis ćwiczenia:

Zawodnicy dobrani w pary – jedna para to policjanci (berki) reszta zawodników w parach to złodzieje. Zadaniem policjantów jest złapanie wszystkich złodziei. Jeśli policjant dotknie, któregoś złodzieja cała para dołączą do policjantów i gonią resztę złodziei w 4.

Opis ćwiczenia:

Zabawa w formie wyścigów rzędów. Zawodnicy podzieleni na 4 grupy. Na sygnał trenera rozpoczynają prowadzenie piłki (prowadzenie ma być krótko przy nodze z pełną kontrolą piłki).  Po prowadzeniu piłki zawodnik oddaje strzał i biegnie do swojego rzędu – przybija “5” zawodnikowi ze swojej grupy i on rozpoczyna prowadzenie piłki. Wygrywa drużyna ,nie ta która wygrała wyścig tylko ta, która zdobyła więcej bramek.

Opis ćwiczenia:

Zawodnicy podzieleni na 4 grupy. Trener w tym ćwiczeniu zamienia się w ochroniarza. Pilnuje on pieniędzy w skarbcu (małe pole). Zadaniem zawodników jest kradzież pieniędzy (piłek). Ukradzione pieniądze zawodnik odnosi do swojej bazy i kolejny zawodnik wyrusza na kradzież. Złapany lub dotknięty zawodnik musi odłożyć pieniądze (piłkę) i wrócić do bazy. Wszystkie grupy wykonują zadanie jednocześnie. Wygrywa drużyna, która zgromadzi więcej pieniędzy.

Opis ćwiczenia:

Zawodnicy podzieleni na 4 grupy. Na sygnał Trenera do pola gry wbiegają zawodnicy i rywalizują 1v1. Po zakończonej rywalizacji na sygnał Trenera zadanie rozpoczynają kolejni zawodnicy. Zmiana grup według wskazówek zegara, rywalizacja według  zasady każdy z każdym. Wygrywa grupa, która wygrała najwięcej pojedynków.

Opis ćwiczenia:

Zmiana grup według wskazówek zegara, rywalizacja według  zasady każdy z każdym.

Shopping cart

0

No products in the cart.