fbpx

Rozegranie akcji do bocznej strefy z zakończeniem w polu karnym.

Grafika ćwiczeń

Opis ćwiczenia:

Zawodnicy ustawieni w dwóch grupach. Zaczyna zawodnik z piłką (1) wykonuje podanie do partnera ustawionego po przeciwnej stronie. Po podaniu zawodnik przechodzi za piłką wykonując ćwiczenia ogólnorozwojowe. (2) zawodnik przyjmuje piłkę kierunkowo i wymienia podaje piłkę do zawodnika po lewej stronie (3) zawodnik wykonuje podanie wsteczne i wybiega na pozycję. (4) Gracz zagrywa piłkę (na jeden kontakt lub z przyjęciem) po przekątnej. (5) Zawodnik na jeden kontakt zagrywa piłkę wsteczna i wybiega na pozycję. (6) Ostatnia piłka jest otwierająca do zawodnika wybiegającego na pozycję (7) Przeprowadzenie piłki na początek ćwiczenia.

Opis ćwiczenia:

Zawodnicy ustawieni tak jak na animacji i grafice. Podzieleni na 3 zespoły – niebieski, żółty, czerwony. Zawodnicy przy piłce (w ataku) grają na utrzymanie. Zadaniem zawodników przy piłce jest zmiana centrum gry przez zagranie piłki do drugiego kwadratu przez pas aktywnej gry w obronie. Po przegraniu piłki gra jest dalej kontynuowana.

Opis ćwiczenia:

Zawodnicy ustawieni tak jak na grafice. Podzieleni na dwie grupy. Zawodnicy atakujący wykonują schemat podań. Ostatnie podanie w schemacie jest do strefy bocznej do której wybiega zawodnik na pozycji D. Po krótkim prowadzeniu dośrodkowuje piłkę do i następuje zakończenie akcji ofensywnej.

Opis ćwiczenia:

Zawodnicy ustawieni tak jak na grafice. Podzieleni na dwie grupy. Zawodnicy atakujący wykonują schemat podań. Ostatnie podanie w schemacie jest do strefy bocznej do której wybiega zawodnik na pozycji D. Po krótkim prowadzeniu dośrodkowuje piłkę do “strefy konfliktu” gdzie mamy grę 2v2.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping