fbpx

Program Treningowy | Orlik

Konspekt | Podanie i przyjęcie piłki.
Grafika ćwiczeń

Opis ćwiczenia:

Zawodnicy poruszają się w określonym polu (12x12m). Trener w pewnym momencie określa jakąś liczbę (np. 2). Zadaniem zawodników jest dobranie się w podaną liczbę osób. Wariant 2: Zawodnicy prowadza piłkę.

Opis ćwiczenia:

W wyznaczonym polu gry (20x20m). Zawodnicy z piłką (myśliwi) rozpoczynają polowanie. Zadaniem zawodników z piłkami jest zestrzelenie osób w polu gry (uderzenie piłki wew. cz. stopy do wysokości kolan). Osoba, która zostanie “upolowana” staje się myśliwym. Wygrywa zawodnik, który jako ostatni zostanie zestrzelony. Modyfikacja: Zamiast piłek twardych użyj gumowych lub piankowych.

Opis ćwiczenia:

Ćwiczenia w parach z dwoma piłkami. Jeden zawodnik podaje piłkę dołem, a drugi zawodnik musi podać piłkę górną. Wariant 2: Zadanie wykonywane na dwie piłki.

Opis ćwiczenia:

W tej grze bierze udział 4 zawodników. Dwóch zawodników utrzymuje piłkę wewnątrz kwadratu jak najdłużej wymieniając podania. Zadaniem obrońcy jest przechwycenie piłki i przeprowadzenie jej przez jedna z dwóch otwartych bramek. Następnie zamiana na pozycjach i funkcjach. Wariant 2: Można dodać więcej otwartych bramek.

Opis ćwiczenia:

Gra według unifikacji, zachęcaj zawodników do jak największej ilości rywalizacji 1v1.

Shopping cart

0

No products in the cart.