fbpx

Akademia Futbol powstała z myślą o trenerach piłki nożnej. Nauka i ciągłą chęć do powiększania swojej wiedzy, jest kluczowa w pracy trenera, a mając w głowie powiedzenie „KTO SIĘ NIE ROZWIJA TEN SIĘ ZWIJA”, chcę dzielić się wiedzą i materiałami za pośrednictwem tej strony. Znajdziecie tutaj materiały szkoleniowe, porady, videoblogi, warsztaty, szkolenia i wiele innych ciekawych rzeczy dotyczących szkolenia dzieci i młodzieży. Zebrane doświadczenie trenerskie to lepsze, a na pewno to gorsze pozwoliło mi spojrzeć na piłkę nożną i szkolenie w inny sposób. Cały bagaż doświadczeń zebrałem w jedno i stworzyłem swój plan szkolenia, plan pracy i postawy trenera gdzie właśnie na tym blogu będę chciał Wam przedstawić.

Cześć ,mam na imię Damian – jestem założycielem Akademia Futbol. Strona powstała w marcu 2019 roku, to już ponad rok jak dziele się z Wami materiałami i opiniami dotyczącymi szkolenia dzieci i młodzieży. Dzięki stronie chcę Wam przekazywać jeszcze lepsze materiały. Jako trener pracuje od 2011 roku ,pierwszym klubem gdzie zaczynałem przygodę był LKS Dąb Barcin (klub z miasta rodzinnego). W ciągu 9 lat pracy, miałem okazję pracować i zdobywać doświadczenie w klubach MAF Elana Toruń, KS Gwiazda Bydgoszcz oraz MKS Mieszko Gniezno.

Tak jak pisałem, praca trenera to ciągły rozwój i pasja do tego co się robi. Dlatego cały czas rozwijam swój warsztat i chcę się rozwijać. Uczestniczyłem w kursach i szkoleniach w Polsce, których uzbierało się już naprawdę dużo godzin min. Konsultacja Trenerska Bolton Wanderers F.C. International Football Camp, Lech Coaching Conference, Konferencje Szkoleniowe „Akademia Grassroots”, a także Kursokonferencje Związkowe.

Miałem również możliwość odbycia stażu trenerskiego w Akademii Legii Warszawa oraz Akademii KKS Lech Poznań.

Zapraszam, mam nadzieję, że znajdziesz tutaj sporo insiracji ! 

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
NEWSLETTEROdbierz darmowy eBook z ćwiczeniami treningowymi.

Zapisując się do Newslettera otrzymasz darmowy eBook z ćwiczeniami treningowymi oraz w każdą niedzielę będziesz otrzymywać ekstra nigdzie niedostępne materiały treningowe.