fbpx

MAGAZYN TRENERA

Nowy projekt skierowany jest dla początkujących trenerów, którzy szukają wskazówek w rozpoczęciu pracy, a także doświadczonych trenerów, którzy chcą urozmaicić swoje jednostki treningowe.

Magazyn Trenera to zbiór 100 ćwiczeń treningowych, który wydany jest w formie papierowej. Oprócz wersji papierowej natychmiast po zakupie wersji papierowej otrzymujesz materiał w wersji elektronicznej.

Każde ćwiczenie, które znajdziesz w książce było przetrenowane, więc otrzymujesz sprawdzone w praktyce ćwiczenia, które na pewno podniosą poziom Twojego treningu!

Co zyskujesz kupując Magazyn Trenera?

Papierową publikację 120 stron praktycznych ćwiczeń i wskazówek.

100 sprawdzonych środków treningowych (każde ćwiczenie posiada oznaczenie w jakiej grupy treningowej najlepiej je zastosować).

6 rozdziałów treningowych | Rozgrzewka, Technika podania, Gry i Zabawy, Małe Gry, Gry Zadaniowe, Trening Strzelecki.

Animacja każdego ćwiczenia (kod QR) (animacja w programie ProTrainUp).

Grafiki ćwiczeń treningowych ze szczegółowym opisem (grafika w programie ProTrainUp).

Ćwiczenia dostosowany do odpowiednich grup szkoleniowych.

CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU?

CO ZYSKASZ KUPUJĄC MAGAZYN TRENERA?

Duża dawka praktycznych wskazówek

Materiał w wersji papierowej

Sprawdzone ćwiczenia treningowe

Dostęp do zamkniętej grupy na FB (tylko dla uczestników kursu)

Wygodny podział i zbiór ćwiczeń

Inspiracja

Zeskanuj KOD QR!

KIM JESTEM? KILKA ZDAŃ O MNIE.

Cześć ,mam na imię Damian – jestem założycielem Akademii Futbol. Strona powstała w marcu 2019 roku, to już prawie 3 lata jak dziele się z Wami materiałami i opiniami dotyczącymi szkolenia dzieci i młodzieży. Jako trener pracuje od 2011 roku kiedy pozytywnie ukończyłem kurs UEFA B, od roku 2021 posiadam licencje UEFA A. Pierwszym klubem gdzie zaczynałem przygodę był LKS Dąb Barcin (klub z miasta rodzinnego). W ciągu 10 lat pracy, miałem okazję pracować i zdobywać doświadczenie w klubach i akademiach min. MAF Elana Toruń, KS Gwiazda Bydgoszcz, aktualnie pracuję w Akademii Mieszko Gniezno.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
NEWSLETTEROdbierz darmowy eBook z ćwiczeniami treningowymi.

Zapisując się do Newslettera otrzymasz darmowy eBook z ćwiczeniami treningowymi oraz w każdą niedzielę będziesz otrzymywać ekstra nigdzie niedostępne materiały treningowe.