fbpx

Konspekt Treningowy | Żołnierze

Ustawienie ćwiczeń na boisku
Grafika ćwiczeń

Opis ćwiczenia:

W ograniczonym polu zabawy (20x20m). Zawodnicy zamieniają się w żołnierzy i poruszają się w określony sposób np. wysokie unoszenie kolan, salutowanie) na hasło Trenera wszyscy ustawiają się na odpowiednich formacjach: – ustawiamy się w szeregu, jeden obok drugiego, – ustawiamy się w rzędzie, jeden za drugim, – ustawiamy się w dwuszeregu, – ustawiamy się w kole. Wariant II: Wszystkie zadania takie same – tylko każdy zawodnik posiada z piłkę i wykonują zdania z piłką przy nodze.

Opis ćwiczenia:

Żołnierze trenują w określonym polu (20x20m). Żołnierze uciekają przed Kapitanem (Berek). Każdy Żołnierz złapany przez Kapitana musi się udać na poligon. Zadaniem złapanego żołnierza jest pokonanie poligonu w określony sposób przez Trenera (np. podskokami obunóż, ne jednej nodze, na przemian).

Opis ćwiczenia:

Zawodnicy podzieleni na 2 grupy. Zawodnicy prowadzą piłkę slalomem – po wyjściu ze slalomu oddają strzał na bramkę. Po oddanym strzale, zabierają piłki z bramki i wracają na koniec rzędu.

* Trener określa sposób prowadzenia piłki np. tylko prawą nogą, tylko lewą nogą, na zmianę prawa – lewa noga.

Opis ćwiczenia:

Kapitan żołnierzy (Trener) jest nieznośny, dlatego żołnierze chcą dać mu nauczkę. W wyznaczonym polu gry, każdy żołnierz ma piłkę. Zadaniem żołnierza jest prowadzenie piłki i trafienie piłką (strzał) Kapitana (Trenera). Trener jest w ciągłym ruchu, tak samo jak zawodnicy, który prowadzą piłkę. Wariant II: Zawodnicy mogą trzymać piłkę w ręku i rzucać piłką w Kapitana (ten wariant może być na początku, a później zawodnicy mają prowadzić piłkę).

Opis ćwiczenia:

Zmiana grup według wskazówek zegara, rywalizacja według zasady każdy z każdym.

Co zyskujesz kupując Konspekty Treningowe?

12 gotowych konspektów treningowych w pakiecie.

Wskazówki i uwagi oraz punkty coachingowe dla każdego ćwiczenia.

48 środków treningowych (ćwiczenia się nie powtarzają).

Nowy wzór konspektów zgodny z unfikikacją trenerską oraz certyfikacją szkółek PZPN.

Grafiki ćwiczeń treningowych ze szczegółowym opisem (grafika w programie ProTrainUp)

Dostęp do zbioru otrzymujesz natychmiast po zakupie.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
NEWSLETTEROdbierz darmowy eBook z ćwiczeniami treningowymi.

Zapisując się do Newslettera otrzymasz darmowy eBook z ćwiczeniami treningowymi oraz w każdą niedzielę będziesz otrzymywać ekstra nigdzie niedostępne materiały treningowe.