fbpx

Konspekt Treningowy #3 | Młodzik

Grafika ćwiczeń

Opis ćwiczenia:

Zawodnicy ustawieni w 2 grupach na 6 pozycjach. Ćwiczenie rozpoczyna zawodnik z piłką. Wykonuje podanie do partnera, który ustawiony jest po przeciwnej stronie boiska. Po podaniu zawodnik przyjmuje piłkę kierunkowo i wykonuje podanie do zawodnika, który wybiega na pozycje (przed wybiegnięciem na pozycję zawodnik mocno zaznacza ruch od i do piłki. Po wybiegnięciu i przyjęciu piłki przeprowadza piłkę na początek zadania.

Opis ćwiczenia:

Schemat podań w którym głównym punktem coachingowym jest zagranie piłki i obieg za plecami partnera. Podania według schematu, jednak zwracamy na poprawne podanie i timing zawodnika obiegającego. Zwracaj uwagę na szczegóły, kierunek i siłę podania, przyjęcie i zagranie, niby proste elementy, ale najtrudniejsze do wykonania.

Opis ćwiczenia:

Mała gra, w której zawodnicy (bramkarz) otwierają grę zawsze do bocznej strefy (niskiej). Element, który chcemy mocno zaznaczać to obiegnięcie zawodnika z plecami. Mamy dwie możliwości rozegrania takiego obiegu Wariant 1 – Zawodnik na pozycji 7-11 robi miejsce wchodząc do środka, a zawodnik na pozycji 2-3 z obiegiem wchodzi na jego miejsce gdzie otrzymuje podanie ze środka pola od zawodników na pozycji 6-8-10. Wariant II – Zawodnik na pozycji 2-3 obiega partnera z pozycji 7-11 i od niego otrzymuje podanie. Po przejęciu piłki zadaniem jest przeprowadzenie piłki przez jedną z otwartych bramek.

Opis ćwiczenia:

Gra zadaniowa, w której chcemy budować akcje w bocznej strefie boiska. Bramkarz za każdym razem otwiera akcję do bocznej strefy gdzie mamy zawodników Neutralnych (nie mogą być atakowani) ich zadaniem jest praca z obiegiem i wprowadzenie piłki lub dośrodkowanie do strefy środkowej boiska. Dlatego zawodnikami N powinni być zawodnicy na pozycjach 2-3 / 7-11.

Co zyskujesz kupując Konspekty Treningowe?

16 gotowych konspektów treningowych w miesiącu.

Wskazówki i uwagi oraz punkty coachingowe dla każdego ćwiczenia.

69 środków treningowych (ćwiczenia się nie powtarzają).

Nowy wzór konspektów zgodny z unfikikacją trenerską oraz certyfikacją szkółek PZPN.

Grafiki ćwiczeń treningowych ze szczegółowym opisem (grafika w programie ProTrainUp)

Dostęp do zbioru otrzymujesz natychmiast po zakupie.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping