fbpx

Konspekt Treningowy #2 | Skrzat

Temat: Zające i myśliwi.

Proponowane ustawienie ćwiczeń na boisku.
Grafika ćwiczeń

Opis ćwiczenia:

Zawodnicy podzieleni na dwie grupy. Zawodnicy niebiescy zające, biali myśliwi. Każdy myśliwy ma piłkę (strzelbę) zadaniem myśliwego jest upolować zająca (rzucić piłką), trafiony zając nie przerywa zabawy tylko ucieka przed kolejnym myśliwym. Po dwóch minutach zmiana myśliwych i zająców. Wariant II: Trener jest zającem, a wszyscy zawodnicy myśliwymi.

Opis ćwiczenia:

Wszyscy zawodnicy zamieniają się w zające. Trener jest myśliwym, który na swoim polu hoduje warzywa (piłki, stożki, pachołki). Zające mają zadanie podbierać myśliwemu warzywa i odnosić je do swojej norki, myśliwy musi łapać zające. Każdy złapany (dotknięty) zając musi wrócić z pola ćwiczenia do swojej norki i dalej może podbierać znowu warzywa. Wariant II: Myśliwy ma strzelbę (piłkę) i nie łapie zająców tylko poluje na nie strzelbą (każdy trafiony zając, wraca do norki i ponownie może podbierać warzywa).

Opis ćwiczenia:

Zawodnicy podzieleni na 2 grupy. Zawodnicy dobierają się w pary, każdy zawodnik z piłką przy nodze. Zawodnicy trzymają się za ręce i prowadzą piłkę slalomem – po wyjściu ze slalomu oddają strzał na bramkę. Po oddanym strzale, zabierają piłki z bramki i wracają na koniec rzędu.

Opis ćwiczenia:

Zawodnicy podzieleni na 2 grupy (zające i myśliwi). Na sygnał Trenera wykonując ćwiczenia na drabince koordynacyjnej i wbiegają do pola gry i rywalizują w grze  1v1. Przed wbiegnięciem zawodników do pola gry, Trener podaniem wprowadza piłkę do pola ćwiczenia. WSKAZÓWKA: Pokaż zawodnikom w jaki sposób mają wykonywać zadania na drabince koordynacyjnej.  

Opis ćwiczenia:

Zmiana grup według wskazówek zegara, rywalizacja według  zasady każdy z każdym.

Trenerze, przygotowujemy Nowe Programy Treningowe na lipiec – PREMIERA 04.07.2021, ale już dzisiaj możesz wykupić nowe materiały w PREORDERZE.
 
Co zyskujesz kupując Konspekty Treningowe?

16 gotowych konspektów treningowych.

Wskazówki i uwagi oraz punkty coachingowe dla każdego ćwiczenia. Proponowane ustawienie ćwiczeń na boisku.

64 środków treningowych (ćwiczenia się nie powtarzają).

Nowy wzór konspektów zgodny z unifikacją trenerską oraz certyfikacją szkółek PZPN.

Grafiki ćwiczeń treningowych ze szczegółowym opisem (grafika w programie ProTrainUp)

Dostęp do zbioru otrzymujesz natychmiast po zakupie.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping