fbpx

Program Treningowy #1 | Orlik

#1v1 z przeciwnikiem z boku

Grafika ćwiczeń

Opis ćwiczenia:

Zawodnicy ustawieni tak jak na grafice. Zadanie rozpoczyna zawodnik z piłką. Wykonuje podanie po linii prostej i za piłką wykonuje ćwiczenia ogólnorozwojowe. Następny zawodnik przyjmuje piłkę kierunkowo i po krótkim prowadzeniu piłki wchodzi w rywalizację 1v1. Nie ma to być rywalizacja 1v1 z kontaktem, musi to być akcent wykonania zwodu i zakończenie zadania strzałem. Zamiana miejsc według wskazówek zegara.

Opis ćwiczenia:

Zawodnicy ustawieni w dwóch grupach. Na sygnał trenera zawodnicy dobiegają do wskazanego stożka i wracają na miejsce. Wskazanie stożka powinna być w ostatniej chwili, żeby zawodnik musiał zmienić tor biegu. Trener wypuszcza zawodników. Wygrywa drużyna, która wygrała najwięcej pojedynków bezpośrednich w parach 1v1.

Opis ćwiczenia:

Zawodnicy ustawieni tak jak na grafice. Zawodnicy startują na znak trenera, który wskazuje kolor stożka, który zawodnicy muszą dotknąć po dotknięciu, trener zagrywa piłkę do zawodnika, który pierwszy dotknął stożek po tym mamy rywalizację 1v1. Zamiast jeden bramki możemy dodać dwie małe lub dużą z bramkarzem.

Opis ćwiczenia:

Zawodnicy podzieleni na dwie drużyny (niebieski i biały) Zawodnik niebieski po krótkim prowadzeniu piłki oddaje strzał przed wyznaczoną strefą. Po oddanym strzale staje się obrońcą i wchodzi w rywalizację 1v1. Zawodnik biały zaczyna atakować po oddanym strzale.

Opis ćwiczenia:

Gra według unifikacji, zachęcaj zawodników do jak największej ilości rywalizacji 1v1.

Co zyskujesz kupując Konspekty Treningowe?

20 gotowych konspektów treningowych w miesiącu.

Wskazówki i uwagi oraz punkty coachingowe dla każdego ćwiczenia.

100 środków treningowych (ćwiczenia się nie powtarzają).

Nowy wzór konspektów zgodny z unfikikacją trenerską oraz certyfikacją szkółek PZPN.

Grafiki ćwiczeń treningowych ze szczegółowym opisem (grafika w programie ProTrainUp)

Dostęp do zbioru otrzymujesz natychmiast po zakupie.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping