fbpx

Nauka prowadzenia piłki – prowadzenie piłki ze zmianą kierunku.

** pobierając konspekt treningowy, pobierasz go ze wszystkimi materiałami (animacja, grafika, konspekt w formacie pdf – do druku, doc – do edycji, jpeg).

Opis ćwiczenia: Zawodnicy ustawieni w kole, po środku umieszczamy piłkę lub pachołek oraz jednego zawodnika. Zawodnicy w kole mają kilka piłek (ilość piłek uzależniona od ilości zawodników). Zawodnicy mają za zadanie zbić piłkę (pachołek). Muszą przekazywać piłkę między sobą, by znaleźć czystą przestrzeń do rzutu. Kiedy piłka zostaje wybita, jej “ochroniarz” wchodzi do koła i wybiera nowego ochroniarza.

Opis ćwiczenia: Zawodnicy poruszają się po wyznaczonym polu. Złapany zawodnik stoi z rozłożonymi szeroko rękoma zgiętymi w łokciach. Złapany zawodnik może wrócić do gry gdy dwóch innych zawodników złapie go za ręce i zakręci dookoła. Wariant 2: Każdy zawodnik z piłką. Pole gry: 15m  x 15m.

Opis ćwiczenia: Wszyscy zawodnicy z piłkami poruszają się po wyznaczonym polu – na sygnał Trenera : „Podłoga to lawa!”, starają się jak najszybciej dostać na jedną z czterech „wysp” oznaczonych pachołkami. Pole gry: 15m  x 15m.

Opis ćwiczenia: W wyznaczonym polu grupa zawodników (z piłkami) oraz obrońcy (bez piłek) – na sygnał Trenera zawodnicy z piłkami starają się przewrócić jak najwięcej pachołków, a obrońcy ustawiają je. Po upływie określonego czasu wygrywa drużyna, która będzie miała więcej ustawionych/ przewróconych pachołków. Pole gry: 15m  x 15m.

Opis ćwiczenia: Gra 3v3 na kilku boiskach bez bramkarza.

| Zbiór Konspektów Treningowych – Skrzat |

Witam Trenerze – jeśli pracujesz w najmłodszej grupie wiekowej – Skrzat. Mam dla Ciebie zbiór gotowych konspektów treningowych według certyfikacji PZPN.

Zbiór konspektów według certyfikacji PZPN.

12 gotowych konspektów treningowych dla grupy Skrzat.

Opis i cel każdego ćwiczenia.

Grafika każdego ćwiczenia.

Każde konspekt możesz pobrać w wersji PDF (do druku), DOC (do edycji).

Każda grafika oraz animacja w bazie ćwiczeń jest osobno zapisana, dzięki temu możesz materiał wykorzystać w innym / swoim konspekcie treningowym.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping