fbpx

Witam Trenerze! Dzisiaj mam dla Ciebie konspekt dla grupy treningowej MŁODZIK. Celem treningu jest Prowadzenie piłki + drybling.

Trening przygotowany jest pod nowe wytyczne szkoleniowe według Certyfikacji PZPN dla grupy treningowej MŁODZIK. Mój materiał nie ma być gotowcem, chciałbym, żeby był dla Ciebie inspiracją i dodatkowym bodźcem w tworzeniu treningu. Więcej inspirujących materiałów znajdziesz w sklepie Akademii.

Skanuj mnie!

Nasze działania prowadzą do inspirowania Trenerów do pracy, ciągłego rozwijania i powiększania swojego warsztatu. Chcąc kogoś inspirować sami musimy codziennie się rozwijąć, dlatego wprowadziliśmy do naszych ćwiczeń kody QR. Każde ćwiczenie posiada kod QR - jeśli go zeskanujesz na Twoim telefonie pojawi się animacja ćwiczenia razem z opisem.

Mareriał przygotowany według certyfikacji PZPN

Konspekt | Prowadzenie piłki + drybling.
Wzorcowe konspekty treningowe dla grupy Młodzik!

Jeśli jesteś Trenerem piłki nożnej i pracujesz przy grupie MŁODZIK to ten zbiór konspektów jest dla Ciebie. Wszystkie konspekty przygotowane są według nowych wytycznych i certyfikacji PZPN. Materiał Treningowy ma być inspiracją w pracy trenera. Nie musisz już szukać ćwiczeń w internecie, dzięki Akademii Futbol, masz wszystko pod ręką.

16 gotowych konspektów treningowych.

Według certyfikacji PZPN.

80 ćwiczeń treningowych.

Konspekt treningowy w formie PDF oraz DOC (do edycji).

Grafika i Animacja każdego ćwiczenia treningowego.

Kody QR.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping