fbpx

Program Treningowy | Junior Młodszy

Konspekt | Przejście z obrony do ataku z rozegraniem akcji do bocznej strefy boiska + zakończenie akcji ofensywnej.
Grafika ćwiczeń

Opis ćwiczenia:

Zawodnicy ustawieni w dwóch grupach. Zaczyna zawodnik z piłką (1) wykonuje podanie do partnera ustawionego po przeciwnej stronie. Po podaniu zawodnik przechodzi za piłką wykonując ćwiczenia ogólnorozwojowe. (2) zawodnik przyjmuje piłkę kierunkowo i wymienia podaje piłkę do zawodnika po lewej stronie (3) zawodnik wykonuje podanie wsteczne i wybiega na pozycję. (4) Gracz zagrywa piłkę (na jeden kontakt lub z przyjęciem) po przekątnej. (5) Zawodnik na jeden kontakt zagrywa piłkę wsteczna i wybiega na pozycję. (6) Ostatnia piłka jest otwierająca do zawodnika wybiegającego na pozycję (7) Przeprowadzenie piłki na początek ćwiczenia.

Opis ćwiczenia:

Zawodnicy ustawieni tak jak na grafice, zaczyna zawodnik z piłką – (1) wykonuje podanie do zawodnika ustawionego po przeciwnej stronie (2) następne podanie po przekątnej (3) kolejne piętro wyżej (4) podanie po przekątnej wsteczne (5) podanie otwierające do bocznej strefy w którą wybiega zawodnik, (6) krótko prowadzi piłkę i finalizuje akcję z partnerem, który wspiera zawodnika w grze 2vBr. Po skończonej akcji zawodnicy zostają w górnym rzędzie ćwiczenia, a zawodnicy z górnego rzędu schodzą niżej.

Opis ćwiczenia:

Zawodnicy ustawieni w polu gry 4v2 grają na utrzymanie (faza ataku). W sytuacji przejęcia piłki przez zawodników w obronie maja oni zadanie podaniem prostopadłym wyprowadzić piłkę z pola gry do bocznej strefy boiska (faza przejścia O/A). Z bocznej strefy z piłką wbiega zawodnik i finalizuje akcję 3vBr. Z pola gry wybiega zawodnik, który otwierał grę z pola 4v2.

Opis ćwiczenia:

Forma ćwiczenia taka jak poprzednio dodajemy tylko obrońców, którzy maja zadanie przerwać akcję ofensywną. Po przejęciu piłki – obrońcy mają zadanie podać piłkę do trenera lub zdobyć bramkę na dwie małe bramki ustawione na linii pola karnego (faza przejścia O/A – A/O).

Opis ćwiczenia:

Drużyny składa się z: bramkarza + czterech obrońców (2,3,4,5) + dwóch pomocników (6,8,10) oraz zawodników na pozycjach (7,11,9) Atakują na 2 duże bramki. Zadaniem zawodników jest budowanie akcji do bocznej strefy boiska.

Co zyskujesz kupując Zbiór Konspektów Treningowych?

20 gotowych konspektów treningowych miesięcznie.

Wskazówki i uwagi oraz punkty coachingowe dla każdego ćwiczenia.

100 środków treningowych (ćwiczenia się nie powtarzają).

Nowy wzór konspektów zgodny z unifikacją trenerską oraz certyfikacją szkółek PZPN.

Grafiki ćwiczeń treningowych ze szczegółowym opisem (grafika w programie ProTrainUp)

Dostęp do zbioru otrzymujesz natychmiast po zakupie.

Shopping cart

0

No products in the cart.