fbpx

Konspekt Treningowy | Indianie i Kowboje

Grafika ćwiczeń

Opis ćwiczenia:

Na polu walki trzeba okazać odwagę i męstwo ratując rannego kolegę. Stworzenie “krzyża” wraz z kolegą ratuje. Jedna osoba kładzie się na brzuchu, druga zaś na niej, ale “prostopadle”

Opis ćwiczenia:

W wyznaczonym polu gry (20x20m) ustawiamy zawodników Kowboje bez piłek – oraz Indianie gdzie każdy zawodnik jest z piłką (totem), wszyscy zawodnicy swobodnie zaczynają prowadzić piłkę na sygnał Trenera „Uwaga kowboje!” – zawodnicy z piłką (Indianie) muszą zastawiać i chronić piłkę, żeby przeciwnik mu jej nie zabrał – w sytuacji kiedy Indianin straci piłkę zamienia się w Kowboja.

Opis ćwiczenia:

Zawodnicy podzieleni na 2 grupy. Dwójka zawodników prowadzi jednocześnie piłkę pomiędzy otwartymi bramkami. Po zakończonym slalomie oddają strzał na bramkę i kończą ćwiczenie. Po każdym zakończeniu zadania zmieniają rząd. Można wprowadzić prowadzenie określona nogą w danym rzędzie.

Opis ćwiczenia:

Każdy zawodnik z piłką. Prowadzi piłkę slalomem i oddaje strzał. Po strzale wbiega w pole gry 1v1 – zachęcamy zawodnika do dryblingu – nie może oddać strzału po przyjęciu piłki.

Opis ćwiczenia:

Zmiana grup według wskazówek zegara, rywalizacja według zasady każdy z każdym.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping