fbpx

Gra w fazie bronienie + szybki atak w momencie przejścia B-A.

Animacje ćwiczeń

Rozgrzewka z wybiegnięciem na pozycję.

Opis ćwiczenia:

Zawodnicy ustawieni tak jak na grafice. Zaczynają zawodnicy z piłką, podaniem do partnera ustawionego po prawej stronie pola gry i wykonują ćwiczenia ogólnorozwojowe na odcinku A-B. Zawodnik przyjmuje piłkę lub wymienia podanie z partnerem, który ustawiony jest w centrum pola gry. Po podaniu zawodnik B wybiega na pozycję i wykonuje podanie po przekątnej do zawodnika D. Zawodnik D, krótko prowadzi piłkę, wykonuje podanie do ostatniego w rzędzie zawodnika A i zaczyna pracować na drabince koordynacyjnej. Przejścia zawodników A-B-C-D-A.

Technika podania – podanie linie dalej.

Opis ćwiczenia:

Zawodnicy ustawieni tak jak na grafice i animacji. Zadanie rozpoczyna zawodnik z piłką, który wprowadza piłkę podaniem do środkowej strefy pola ćwiczenia. W środkowej części pola gry następuje współpraca w trójkącie i otwarcie (rozszerzenie) podaniem prostopadłym gry. Schemat podań w tym zadaniu jest według animacji i grafiki.

Gra zadaniowa – gra w bronieniu 2v3 z momentem przejścia B-A.

Opis ćwiczenia:

Zadaniem zawodników w fazie bronienia jest aktywny pressing i wejście w kontakt z zawodnikami atakującymi. W grze 2v3.W momencie przejścia z B-A następuje atak szybki.

Gra zadaniowa w bronieniu 2v3 – 1v2 + atak szybki w momencie przejścia B-A.

Opis ćwiczenia:

Zawodnicy ustawieni tak jak na grafice i animacji. Pole gry podzielone na dwie strefy. Zadaniem zawodników w fazie bronienia jest aktywny pressing i wejście w kontakt z zawodnikami atakującymi. W momencie przejścia z B-A dwa zadania: 1. szybki atak po przejęciu piłki. 2. Zawężenie pola gry.

1

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping