fbpx

Gra 3v3+3N na otwarte bramki

WITAM TRENERZE!

Dzisiaj mam dla Ciebie zadanie do części głównej w której celem jest rozszerzenie pola gry (w pionie), wybiegnięcie na pozycję z drugiej linii do podania zdobywającego przestrzeń. Szczegółowy opis ćwiczenia znajdziesz poniżej razem z grafiką do pobrania i wykorzystana w swoim konspekcie treningowym. Wszystkie ćwiczenia, które znajdują się na stronie Akademii, są najpierw sprawdzone w praktyce, a później dodany do bazy ćwiczeń. Dlatego masz pewność, że otrzymujesz praktyczne ćwiczenia i inspiracje treningowe.

GRAFIKA + ANIMACJA ĆWICZENIA:

MATERIAŁ POWSTAŁ DZIĘKI WSPÓŁPRACY Z LIVETAG.PRO

ORGANIZACJA ĆWICZENIA:

Czas ćwiczenia: 20'

Pole ćwiczenia: 30m x 30m – strefa gry 20m x 30m.

Sprzęt treningowy: Stożki, Oznaczniki, Piłki, Płotki.

Cel zadania: Rozszerzenie pola gry (w pionie), wybiegnięcie na pozycję z drugiej linii do podania zdobywającego przestrzeń.

OPIS ĆWICZENIA:

Przebieg, ograniczenia: Zawodnicy w atakowaniu mają zadanie utrzymać się przy piłce i po wymianie określonej ilości podań muszą podaniem zdobywającym do wybiegającego zawodnika, poszerzyć pole gry (w pionie) i przeprowadzić piłkę przez otwartą bramkę. Zawodnicy w bronieniu mają zadanie odebrać piłkę i przejść do atakowania, którego celem jest przeprowadzenie piłki przez otwartą bramkę przeciwnika. Wskazówki i korekta: Zwracamy uwagę na współpracę z zawodnikami N. Bramkarze jako zawodnicy N. Wyznaczamy kierunek atakowania. Po odbiorze piłki przez obrońców znika strefa gry.

NOWA PLATFORMA TRENINGOWA DLA TRENERÓW PIŁKI NOŻNEJ

Zbiór ćwiczeń treningowych.

Praktyczne wskazówki treningowe.

Opis zadań i konkretny cel ćwiczeń.

Do wykorzystania w treningu.

Grafika i Animacja ćwiczeń treningowych.

Dla każdej grupy treningowej.

WYBIERZ I POBIERZ DOWOLNY INNY PRAKTYCZNY KONSPEKT TRENINGOWY I TRENUJ RAZEM Z AKADEMIĄ.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping