fbpx

Gra 3v3+3N na 4 bramki

WITAM TRENERZE!

Dzisiaj mam dla Ciebie zadanie do części głównej. Celem ćwiczenia jest rozszerzenie pola gry (w pionie), wybiegnięcie na pozycję z drugiej linii do podania zdobywającego przestrzeń. Szczegółowy opis ćwiczenia znajdziesz poniżej razem z grafiką do pobrania i wykorzystana w swoim konspekcie treningowym. Wszystkie ćwiczenia, które znajdują się na stronie Akademii, są najpierw sprawdzone w praktyce, a później dodany do bazy ćwiczeń. Dlatego masz pewność, że otrzymujesz praktyczne ćwiczenia i inspiracje treningowe.

GRAFIKA + ANIMACJA ĆWICZENIA:

MATERIAŁ POWSTAŁ DZIĘKI WSPÓŁPRACY Z PROTRAINUP.COM

ORGANIZACJA ĆWICZENIA:

Czas ćwiczenia: 20'

Pole ćwiczenia: 30m x 30m – strefa gry 20m x 30m.

Sprzęt treningowy: Stożki, Oznaczniki, Piłki, Bramki.

Cel zadania: Rozszerzenie pola gry (w pionie), wybiegnięcie na pozycję z drugiej linii do podania zdobywającego przestrzeń.

OPIS ĆWICZENIA:

Przebieg, ograniczenia: Zawodnicy w atakowaniu mają zadanie utrzymać się przy piłce i po wymienieniu określonej ilości podań muszą podaniem zdobywającym do wybiegającego zawodnika, poszerzyć (w pionie) – zdobyć pole gry i zdobyć gola na 1 z 2 małych bramek. Zawodnicy w bronieniu mają zadanie odebrać piłkę i przejść do atakowania, którego celem atak na 1 z 2 małych bramek przeciwnika. Wskazówki i korekta: Zwracamy uwagę na współpracę z zawodnikami N. Bramkarze jako zawodnicy N. Wyznaczamy kierunek atakowania. Po odbiorze piłki przez obrońców znika strefa gry.

NOWA PLATFORMA TRENINGOWA DLA TRENERÓW PIŁKI NOŻNEJ

Zbiór ćwiczeń treningowych.

Praktyczne wskazówki treningowe.

Opis zadań i konkretny cel ćwiczeń.

Do wykorzystania w treningu.

Grafika i Animacja ćwiczeń treningowych.

Dla każdej grupy treningowej.

WYBIERZ I POBIERZ DOWOLNY INNY PRAKTYCZNY KONSPEKT TRENINGOWY I TRENUJ RAZEM Z AKADEMIĄ.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping