fbpx

Gra 1v2 z przejściem do 3v2

WITAM TRENERZE!

Dzisiaj mam dla Ciebie małą grę do części wstępnej treningu, która ma jeszcze bardziej aktywować zawodników do części głównej zajęć. Szczegółowy opis ćwiczenia znajdziesz poniżej razem z grafiką do pobrania i wykorzystana w swoim konspekcie treningowym. Wszystkie ćwiczenia, które znajdują się na stronie Akademii, są najpierw sprawdzone w praktyce, a później dodany do bazy ćwiczeń. Dlatego masz pewność, że otrzymujesz praktyczne ćwiczenia i inspiracje treningowe.

PRAKTYCZNA CZĘŚĆ ĆWICZENIA:

MATERIAŁ POWSTAŁ DZIĘKI WSPÓŁPRACY Z LIVETAG.PRO

GRAFIKA ĆWICZENIA:

ORGANIZACJA ĆWICZENIA:

Czas ćwiczenia: 20' - 5' praca / 1' aktywny odpoczynek | x3 (aktywny wypoczynek wykorzystujemy na zebranie piłek lub dajemy zadanie techniczne z piłkami.

Pole ćwiczenia: 20m x 20m.

Sprzęt treningowy: Stożki, Oznaczniki, Piłki, Bramki.

Cel zadania: Doskonalenie momentów przejścia B/A - A/B.

OPIS ĆWICZENIA:

Przebieg, ograniczenia: Zawodnicy podzieleni na 2 zespoły. Gra 1v2 z przejściem do 3v2. Zadanie rozpoczyna zawodnik z piłką. Wprowadza ją w pole gry do rywalizacji 1v2. Po zakończonym fragmencie gry strzałem na bramkę (lub piłka wyszła poza pole gry) wprowadzana jest druga piłka oraz do pola gry wchodzi dodatkowo 2 zawodników atakujących i rozpoczyna się rywalizacja 3v2. Wskazówki i korekta: Zwracamy uwagę na zachowanie zawodników w momentach przejścia. Po odebraniu piłki mają zadanie szybko zakończyć atak na bramkę przeciwnika, w momencie straty piłki mają zadanie wykonać aktywny pressing w celu odebrania piłki. Uwaga: Gra falowa, zmiana zawodników co akcję. Wyznaczamy zawodnikom kierunek atakowania.

WIĘCEJ ĆWICZEŃ ZNAJDZIESZ ZBIORZE ĆWICZEŃ TRENINGOWYCH | eBOOK 126 PRAKTYCZNYCH ĆWICZEŃ DLA TWOJEGO TRENINGU.

Ćwiczenia sprawdzone w praktyce.

Piłka 11 osobowa.

Opis zadań i konkretny cel treningu.

eBook w formie PDF.

Grafika i Animacja ćwiczeń treningowych.

Według certyfikacji PZPN.

WYBIERZ I POBIERZ DOWOLNY INNY PRAKTYCZNY KONSPEKT TRENINGOWY I TRENUJ RAZEM Z AKADEMIĄ.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping