fbpx
Grafika ćwiczeń

Opis ćwiczenia:

Zawodnicy ustawieni w 2 grupach. Zadanie rozpoczynają zawodnicy z piłką. Krótko prowadzą piłkę – wykonują zwód z piłką przy stożku – podają piłkę do partnera ustawionego wyżej. Po podaniu zawodnicy wykonują ćwiczenia ogólnorozwojowe, a następnie pracują na drabinkach koordynacyjnych – pole ćwiczenia: 20m x 20m.

Opis ćwiczenia:

Zadanie w formie ścisłej – zawodnicy pracują w strumieniu. Celem jest budowanie wytrzymałości tlenowej. Rozpoczynają zawodnicy z piłką, którzy prowadzą piłkę po linii łamanej, następnie wykonują podanie do partnera ustawionego wyżej i rozpoczyna pracę na drabince koordynacyjnej. Zawodnik z piłką prowadzi piłkę slalomem po slalomie podaje piłkę na początek zadania i wykonuje przeskoki obu nóż przez płotki i przechodzi na początek ćwiczenia – pole ćwiczenia: Połowa boiska.

Opis ćwiczenia:

Zawodnicy pracują na dużej przestrzeni – pole ćwiczenia: Połowa boiska. Zwodnicy grają na utrzymanie, a punkty zdobywają przez zagranie piłki do jednej z 4 stref, które są ustawione w narożnikach boiska. Zawodnicy mają dowolność w atakowaniu stref.

Opis ćwiczenia:

Progresja poprzedniego ćwiczenia – dodajemy bramkarzy, określamy zawodnikom kierunek atakowania.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping