fbpx

Budowanie akcji w środkowym sektorze boiska z rozciągnięciem gry do bocznego sektora.

Grafika ćwiczenia
Zeskanuj Kod QR i pobierz ćwiczenie na telefon!
Budowanie akcji w środkowym sektorze boiska z rozciągnięciem gry do bocznego sektora Dropbox
Organizacja ćwiczenia
Cel gry | Punkty Treningowe

Czas ćwiczenia: 12'

Pole ćwiczenia: 15m x 15m (x2)

Sprzęt treningowy: Stożki, Oznaczniki, Piłki, Drabinka koord.

Cel zadania: Aktywacja i przygotowanie zawodników do części głównej treningu oraz taktyka budowania ataku w formie ścisłej (zachowanie zawodników na pozycjach).

Technika podania / Taktyka.

Forma ścisła.

Technika podania.

Kontrola przestrzenia.

Praca z i bez piłki (ruch od i do piłki).

Punkty treningowe są zmienne i uzależnione od fazy gry w jakiej znajduje się zespół i co Trener chce "wyciągnąć" z danego ćwiczenia.

Opis ćwiczenia

Zawodnicy podzieleni na dwie grupy. Zadanie w formie ścisłej – może odbywać się w dwóch grupach jednocześnie. Zawodnicy budują akcję ofensywną w środkowym sektorze boiska, ale ich zadaniem jest przenieść grę do bocznego sektora i zakończenie akcji w strefie wysokiej. Zwracam uwagę na mobilność i wymienność pozycji w środkowym sektorze boiska. Nie ograniczam ilości podań. W bocznym sektorze wymienność pozycji i obiegnięcie zawodnika.

Competitors divided into two groups. A strict task – it can be done in two groups at the same time. The players build offensive action in the middle sector of the pitch, but their task is to move the game to the side sector and end the action in the high zone. I note the mobility and interchangeability of positions in the middle sector of the pitch. I do not limit the number of applications. In the side sector, interchangeability of positions and running around the player.

Animacja ćwiczenia
Odtwórz wideo
Baza ćwiczeń
Ostatnie wpisy

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping