fbpx

Gra Br+4v3 (obrona niska)

GRAFIKA ĆWICZENIA:

ORGANIZACJA ĆWICZENIA:

Czas ćwiczenia: 20' - 5' praca / 1' aktywny odpoczynek | x3 (aktywny wypoczynek wykorzystujemy na zebranie piłek lub dajemy zadanie techniczne z piłkami.

Pole ćwiczenia: 2x pole karne.

Sprzęt treningowy: Stożki, Oznaczniki, Piłki, Bramki.

Cel zadania: Doskonalenie odbioru piłki z atakiem szybkim w momencie przejścia B/A.

Opis ćwiczenia:

Przebieg, ograniczenia: Zawodnicy podzieleni na 2 zespoły. Gra Br+4v3 w wyznaczonej strefie. Zadaniem zawodników w bronieniu jest odbiór piłki i przejście do atakowania na 1 z 2 małych bramek. Zadaniem zawodników w atakowaniu jest zdobycie gola na bramkę przeciwnika. Wskazówki i korekta: Zwracamy uwagę na zachowanie zawodników w bronieniu. Akcent na doskok do przeciwnika, aktywny pressing i odbiór piłki. Po odbiorze piłki zawodnicy muszą przejść do ataku szybkiego na 1 z 2 małych bramek. Uwaga: Gra falowa, zmiana zawodników co 2 akcję - początkowo chciałem żeby zawodnicy zmieniali cię akcję, jednak wprowadzało to za duże zamieszanie i zawodnicy atakujący zmieniają się co akcję, ale zawodnicy broniący w polu gry pozostają zawsze 2 akcję.

TO ĆWICZENIE ZNAJDZIESZ W KONSPEKCIE TRENINGOWYM | ODBIÓR PIŁKI W STREFIE NISKIEJ – ZDOBYCIE PRZESTRZENI  W BOCZNYM SEKTORZE BOISKA.

Konspekt sprawdzony w praktyce.

Piłka 11 osobowa.

Opis zadań i konkretny cel treningu.

Konspekt treningowy w formie PDF oraz DOC (do edycji).

Grafika i Animacja ćwiczeń treningowych.

Inspiracja.

WYBIERZ I POBIERZ DOWOLNY INNY PRAKTYCZNY KONSPEKT TRENINGOWY I TRENUJ RAZEM Z AKADEMIĄ.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping