fbpx

Gra Br+5v6+2N.

Grafika ćwiczenia
Opis ćwiczenia

Cel: Rozwinięcie atakowania do bocznego sektora boiska (współpraca z wahadłowym). Przebieg, ograniczenia: Zadanie rozpoczyna Trener wprowadzeniem piłki do pola gry 3v3. Zadaniem zawodników w posiadaniu jest utrzymanie się przy piłce i rozwinięcie atakowania do bocznego sektora boiska. W bocznym sektorze boiska pracuje zawodnik N, który w fazie atakowania ma zadanie dośrodkować piłkę do zawodników ustawionych poza polem rywalizacji 3v3. Zadaniem zawodników w atakowaniu w grze 3v2 jest zakończenie zadania strzałem na bramkę. Zawodnicy w bronieniu mają zadanie odebrać piłkę i przejść do atakowania na 1 z 2 małych bramek. Uwaga: Po odbiorze piłki przez zawodników broniących znika strefa i gra toczy się na połowie boiska 6v5+N. Neutralny zawsze z drużyną, która jest w posiadaniu piłki. Pole gry: Połowa boiska. Strefa gry 3v3 – 20m x 20m.

Wybierz dowolny konspekt treningowy w sklepie i trenuj razem z Akademią!