fbpx

Gra 1v1 – włącz turbo.

Organizacja ćwiczenia
  • Czas ćwiczenia 10′.
  • Pole ćwiczenia: 15x15m.
  • Sprzęt: Stożki, Oznaczniki, Piłki, Bramki.
Opis ćwiczenia

Trener startuje zawodników, zawodnicy muszą obiec stożek na własnej linii końcowej, po obiegnięciu wbiegają do pola gry 1v1. Zadaniem zawodników jest zdobycie bramki. Po każdej grze zamiana zawodników.

Wskazówki i Uwagi

Ustaw boisko z dwoma małymi bramkami. Trener ustawia się w bocznej strefie boiska i tam jest dystrybucja piłek. Zawodnicy startują z różnych pozycji, np. deska, siedząc itp. Ta gra daje przewagę szybszym graczom. Spróbuj dopasować graczy w oparciu o ich szybkość, aby uzyskać równe pary. Jeśli jest duża różnica prędkości, Trener może zagrywać piłkę w różne części boiska, aby rzucić wyzwanie szybszemu zawodnikowi.

Punkty Coachingowe

Szybkość reakcji.

Rywalizacja 1v1 / Drybling.

Mam nadzieję, że ćwiczenie zainteresowało Ciebie i wykorzystasz je w swoim treningu - daj znać w komentarzu, co byś zmienił, może coś dodał?. Wiem, że jedno ćwiczenie, przeprowadzone przez dziesięciu trenerów, będzie miało dziesięć różnych wariantów - dlatego liczę też na Twoją opinie. Zapraszam Ciebie również do sprawdzenia nowych materiałów treningowych, które na pewno wzbogacą Twoją bazę treningową. Pozdrawiam Damian!

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping