fbpx

1v1 w chaosie.

Organizacja ćwiczenia
  • Czas ćwiczenia 10-15 minut.
  • Pole ćwiczenia: 25x25m
  • Sprzęt: Stożki, Oznaczniki, Małe bramki, Piłki.
Opis ćwiczenia

Zawodnicy podzieleni na dwie grupy, biały i niebieski. Rozgrzewka w formie rywalizacji i gry 1v1. Zawodnik z piłką ma zadanie przeprowadzić piłkę przez jak największą ilość otwartych bramek. Zawodnik w defensywie po przejęciu piłki musi atakować na jedną z 4 małych bramek.

Wskazówki i Uwagi

Można również zmienić na wariant w którym zawodnik z piłką, żeby oddać strzał na bramkę musi przeprowadzić piłkę przez otwarte bramki. 

Punkty Coachingowe

Trener określa formę prowadzenia piłki. Ty decydujesz czy zawodnicy mają prowadzić piłkę tylko lewą nogą, tylko prawą itd.

Zachęcamy zawodników do jak największej rywalizacji 1v1. Zawodnicy nie mogą oddać strzału w sytuacji kiedy nie było gry 1v1. Jeśli się wydarzy tak, że zawodnik nie podjął gry 1v1 tylko od razu oddał strzał to musisz natychmiast korygować to.

Mam nadzieję, że ćwiczenie zainteresowało Ciebie i wykorzystasz je w swoim treningu - daj znać w komentarzu, co byś zmienił, może coś dodał?. Wiem, że jedno ćwiczenie, przeprowadzone przez dziesięciu trenerów, będzie miało dziesięć różnych wariantów - dlatego liczę też na Twoją opinie. Zapraszam Ciebie również do sprawdzenia nowych materiałów treningowych, które na pewno wzbogacą Twoją bazę treningową. Pozdrawiam Damian!

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping