fbpx

11 OSOBOWA – MAJ 2024

KONSPEKTY TRENINGOWE PIŁKA 11OSOBOWA – MAJ 2024

Gotowe i sprawdzone konspekty dla piłki 11osobowej.

Grafika i Animacja każdego ćwiczenia.

Opis zadań i konkretny cel ćwiczenia.

Każdy konspekt opisany jest w materiale wideo.

KONSPEKT TRENINGOWY

MATERIAŁ POWSTAŁ DZIĘKI WSPÓŁPRACY Z PROTRAINUP.COM

OPIS ĆWICZEŃ:

Przebieg, ograniczenia: Zawodnicy podzieleni na 2 grupy. 1 – zawodnik wykonuje bieg odstawno – dostawny pomiędzy tyczkami. 2 – wykonuje zadanie na niskich płotkach SKIP. 3 – zadanie na drabince koordynacyjnej. Wskazówki i korekta: Zwracam uwagę na prawidłowe wykonanie zadań. Zawodnicy sami dobierają zadania na drabince koord. Uwaga: Zadanie poprzedzamy stretchingiem dynamicznym.

OPIS ĆWICZEŃ:

Przebieg, ograniczenia: Zawodnicy ustawieni tak jak na grafice. Zadaniem zawodników w bronieniu jest odbiór piłki i przejście do atakowania na bramkę przeciwnika .Zadaniem zawodników w atakowaniu jest otwarcie gry i zdobycie bramki. Wskazówki i korekta: Akcent na odbiór piłki – pressing na piłkę. Zwracamy uwagę na ścieżki ruchu – 9 odcięcie + press, 11odcięcie + press, 7 odcięcie, 6 wsparcie w bronieniu. Zasada: Mobilność – proaktywność. Uwaga: Zwracamy uwagę na strukturę w bronieniu. Zmiana zawodników co 5’ – druga grupa pracuje w grze na utrzymanie 4v4+N. Pole gry: 2x pole karne w grze falowej, 25m x 25m w grze na utrzymanie.

OPIS ĆWICZEŃ:

Przebieg, ograniczenia: Zawodnicy ustawieni tak jak na grafice. Zadaniem zawodników w bronieniu jest odbiór piłki i przejście do atakowania na bramkę przeciwnika .Zadaniem zawodników w atakowaniu jest otwarcie gry i zdobycie bramki. Wskazówki i korekta: Akcent na odbiór piłki – pressing na piłkę. Zwracamy uwagę na ścieżki ruchu – 9 odcięcie + press, 11odcięcie + press, 7 odcięcie, 6 wsparcie w bronieniu. Zasada: Mobilność – proaktywność. Uwaga: Zwracamy uwagę na strukturę w bronieniu. Gra falowa – zmiana zawodników co 5’ co 2 piłki.  Pole gry: Połowa boiska.

OPIS ĆWICZEŃ:

Przebieg, ograniczenia: Zawodnik z piłką krótko prowadzi piłkę – zawodnik bez piłki tworzy linie podania i wybiega do podania przez otwartą bramkę. Zawodnik podający wbiega w pole karne do podania wstecznego i kończy zadanie strzałem na bramkę. Wskazówki i korekta: Akcent na zakończenie zadania strzałem na bramkę. Zwracamy uwagę na jakość podania oraz ruch bez piłki wymuszający podanie. Uwaga: Zadanie na 2 strony boiska.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping